چوب پلاست ارزان

مرتب سازی
تصویر محصولنام محصولابعاد(عرض*قطر)برندقیمت(متر طول)قیمت(متر مربع)
پروفیل چوب پلاست N7 پروفیل چوب پلاست N7 (45*20) چوپکس 115.000 تومان2.550.000 تومان
پروفیل چوب پلاست N6 پروفیل چوب پلاست N6 (50*50) چوپکس 115.000 تومان2.300.000 تومان
پروفیل چوب پلاست N5 پروفیل چوب پلاست N5 (70*30) چوپکس 115.000 تومان1.640.000 تومان
پروفیل چوب پلاست RP1 پروفیل چوب پلاست RP1 (80*35) چوپکس 140.000 تومان1.750.000 تومان
پروفیل چوب پلاست N4 پروفیل چوب پلاست N4 (100*50) چوپکس 164.000 تومان1.640.000 تومان
پروفیل چوب پلاست N1 پروفیل چوب پلاست N1 (60*40) چوپکس 110.000 تومان1.830.000 تومان
پروفیل چوب پلاست T2 پروفیل چوب پلاست T2 (100*50) چوپکس 192.000 تومان1.920.000 تومان
پروفیل چوب پلاست S1 پروفیل چوب پلاست S1 (110*110) چوپکس 518.000 تومان4.710.000 تومان
پروفیل چوب پلاست T1 پروفیل چوب پلاست T1 (90*40) چوپکس 160.000 تومان1.780.000 تومان
پروفیل چوب پلاست SP​​ پروفیل چوب پلاست SP​​ (90*294) چوپکس 670.000 تومان2.280.000 تومان

مشاهده محصولات بیشتر

 

چوب پلاست ارزان

هرچند در گذشته چوب یکی از پر استفاده ترین محصولات به شمار می آمد اما گذر زمان و پیشرفت صنایع موجب شده است که محصولات جدید و بسیار مناسبی حتی در مقایسه با چوب در بازار عرضه شوند که یکی از آن ها چوب پلاست می باشد. چوب پلاست مزایای زیادی دارد اما بدون شک یکی از مهم ترین مزایای آن قیمت مناسب می باشد. در صورتی که به دنبال خرید چوب پلاست ارزان می باشید این مطلب را به هیچ عنوان از دست ندهید.

ما در این مطلب قصد داریم به شما در خرید چوب پلاست ارزان کمک کنیم پس این صفحه را از دست ندهید و با ما همراه باشید.

 

چوب پلاست چیست ؟

بدون شک یکی از مواردی که در قیمت یک محصول تاثیر گذار می باشد شیوه ساخت و ماهیت آن می باشد. به همین علت اگر قصد خرید چوب پلاست ارزان دارید باید ابتدا بدانیم که این محصول چیست و چگونه ساخته می شود. ما در این قسمت از این مطلب به این سوال پاسخ خواهیم داد.

چوب پلاست شاید ظاهری شبیه به چوب داشته باشد اما در حقیقت از پلاستیک تشکیل شده است. در حقیقت چوب پلاست ، یک نوع چوب پلاستیکی می باشد که البته پلاستیکی بودن این محصول هیچ ارتباطی با کاهش کیفیت آن ندارد و برعکس مزایای بسیار زیادی دارد که شما می توانید از آن بهره مند شوید. با این وجود باید در نظر داشته باشید که نمی توانید از این محصول انتظار ویژگی های چوب را داشته باشید.

قیمت چوب پلاست ارزان

مزایای چوب پلاست چیست ؟

  • به علت پلاستیکی بودن این محصول ، چوب پلاست از تنوع بالایی برخوردار می باشد و در رنگ ها و طرح های مختلفی تولید می شود.
  • چوب پلاست کاملا ضد اب می باشد و در برابر رطوب از مقاومت خوبی برخوردار می باشد.
  • این محصول کاملا ضد گرد و غبار می باشد و به همین علت برای دکوراسیون خارجی نیز قابل استفاده است.
  • این محصول از قیمت مناسبی برخوردار می باشد و حتی اگر از چوب پلاست ارزان استفاده کنید ، می توانید از مزایای این محصول برخوردار شوید.
  • انواع نما پوش ، کف پوش و .. چوب پلاست به خوبی در بازار یافت می شود.

 

قیمت چوب پلاست چگونه تعیین می شود ؟

همانطور که گفتیم چوب پلاست از پلاستیک تشکیل شده است و همین ویژگی آن باعث می شود که در مقایسه با سایر محصولات چوبی از قیمت بهتری برخوردار باشد. در حقیقت از آنجایی که پلاستیک به نسبت چوب از منابع گسترده تری علی الخصوص در ایران برخوردار می باشد ، قیمت این محصول کمتر تعیین می شود و شما در خرید آن با بودجه محدود نیز دچار مشکل نمی شوید.

با این وجود حتی چوب پلاست نیز از رنج قیمتی متفاوتی برخوردار می باشد و شما در صورتی که بخواهید از چوب پلاست ارزان استفاده کنید می توانید این محصول را بر اساس فاکتور های تعیین کننده قیمت ، ارزان تر تهیه کنید.

در ادامه به مهم ترین ویژگی های تعیین کننده قیمت چوب پلاست می پردازیم. اما خوب است بدانید که این امکان برای شما فراهم شده است تا از طریق سایت چوبست به مقایسه قیمت چوب پلاست بپردازید.

چوب پلاست ارزان

 

چگونه چوب پلاست ارزان بخریم ؟

برند

از آنجایی که چوب پلاست از طرفداران زیادی برخوردار می باشد شرکت های زیادی به تولید آن می پردازند و این محصول در برند های مختلفی موجود می باشد. شرکت های مختلف بر اساس هزینه های تولید و البته شهرت خود ، ورق های آن را به قیمت های مختلفی عرضه می کنند. بدیهی است که خارجی یا داخلی بودن برند نیز در خرید چوب پلاست ارزان تاثیر گذار است پس در صورتی که بودجه محدودی دارید از برند های داخلی استفاده کنید.

کیفیت

باید توجه داشته باشید که طبیعتا چوب پلاست ارزان به نسبت نمونه های گران تر آن از قیمت بالاتری برخوردار باشد. چرا که هزینه مواد اولیه بر اساس کیفیت بالاتر می رود و قیمت نهایی این محصول افزایش پیدا می کند و بر عکس. پس در صورتی که تمایل دارید تا از چوب پلاست ارزان استفاده کنید ، بهتر است از کیفیت های معمولی تر استفاده نمایید.

محصول مورد نظر شما

چوب پلاست ورق های خامی می باشد که در انواع مختلفی مانند کفپوش و نما پوش و … تولید می شود. بدیهی است که بسته به محصول منتخب شما نیز قیمت چوب پلاست تغییر می کند. البته هرچند این عامل در تعیین قیمت تاثیر گذار است اما برای کاهش قیمت چوب پلاست چندان تاثیر گذار نمی باشد چرا که در هر صورت باید محصول مورد نظر خود را تهیه کنید.

کشور تولید کننده برند

در ایران ، برند های خارجی چوب پلاست نیز موجود می باشد البته ، بر اساس عواملی مانند قیمت ارز ، هزینه حمل و نقل و کشور تولید کننده ، قیمت آن می تواند بسیار بالا یا بسیار پایین باشد. به همین علت اگر به دنبال تهیه چوب پلاست ارزان می باشید بهتر است از کشور هایی که ارز آن در ایران ارزان تر است استفاده کنید. همچنین در صورتی که قصد دارید در هزینه های خود صرف جویی زیادی کنید به سادگی می توانید از برند های داخلی با خیالی راحت خریداری نمایید.

چوب پلاست ارزان

 

طرح و رنگ

همانطور که گفتیم چوب پلاست در طرح و رنگ های بسیار متنوعی تولید می شود. از آنجایی که برخی رنگ های ترند می باشند یا از فروش بسیار بالایی برخوردار می باشند طبیعتا از قیمت بالاتری برخوردار می باشند. در مقابل برخی رنگ ها از قیمت پایین تری برخوردار بوده و به صرفه تر می باشند. پس در صورتی که به دنبال چوب پلاست ارزان هستید می توانید از رنگ های ساده تر و طرح های معمولی تر استفاده نمایید.

نوع مواد اولیه

پلاستیک نیز از مشتقات مختلفی برخوردار می باشند. این مواد از قیمت مختلفی برخوردار می باشند. معمولا بر اساس نوع مواد اولیه کیفیت و همچنین هزینه ساخت بالاتر یا پایین تر می رود و همین موضوع نیز در قیمت چوب پلاست تاثیر گذار می باشد. هرچند به شما پیشنهاد می کنیم برای بالا بودن طول عمر متریال مورد خریداری ، از محصولاتی با کیفیت بالا و مواد اولیه مرغوب استفاده کنید تا نما و دکوراسیون زود از ظاهر نیوفتد در دراز مدت زیبایی خود را داشته باشد.

فروشگاه منتخب شما

در آخر برای خرید چوب پلاست ارزان باید یک فروشگاه خوب پیدا کنید. فروشگاه های زیادی وجود دارند که محصولات با کیفیت را با بهترین قیمت ممکن ارائه می کنند و در هزینه شما صرفه جویی زیادی می شود. یکی از این فروشگاه که امکان خرید چوب پلاست ارزان را برای شما فراهم کرده است فروشگاه چوبست است که دسترسی به آن از طریق همین صفحه امکان پذیر می باشد

همچنین شما می توانید در زمان خرید چوب پلاست با مشاوره رایگان با کارشناسان این فروشگاه انتخاب راحت تر و بهتری داشته باشید.

در نهایت با توجه به این عوامل می توانید چوب پلاست در قیمت های مختلفی تهیه کنید. اما پیشنهاد ما این است که برای صرفه جویی در خرید این محصول از کیفیت کار نکاهید و از سایر عامل های غیر ضروری استفاده نمایید تا بتوانید در دراز مدت به خوبی از چوب پلاست استفاده نمایید.

مقایسه قیمت چوب پلاست

اگر در این صفحه هستید بدون شک دنبال خرید چوب پلاست ارزان هستید. ما تا اینجای این مطلب شما را در کمتر کردن هزینه نهایی چوب پلاست یاری نموده ایم. اما طبیعتا اکنون به دنبال قیمت دقیق چوب پلاست می باشید که بر اساس بودجه خود بهترین محصول را انتخاب نمایید. یکی از بهترین ویژگی های چوبست نیز در این زمینه است و شما را با قیمت چوب پلاست به خوبی آشنا می کند.

در سایت فروشگاه چوبست انواع چوب پلاست در رنگ ها و طرح ها مختلف و البته برند های متنوع قرار داده شده است و امکان مقایسه قیمت آن ها نیز میسر شده است. به همین علت شما به سادگی می توانید از طریق مشاهده این سایت و مقایسه قیمت این محصول به خریداری چوب پلاست ارزان بپردازید.

چوب پلاست ارزان

از کجا چوب پلاست ارزان بخریم ؟

بدون شک اکنون به دنبال یک فروشگاه خوب می باشید که با بهترین کیفیت به خرید چوب پلاست ارزان بپردازید. خوب است بدانید که در فروشگاه چوبست نه تنها امکان مقایسه انواع چوب پلاست برای شما فراهم شده است بلکه امکان خریداری و سفارش آن ها نیز میسر شده است و شما از طریق این سایت یا تماس با گروه چوبست می توانید به خرید محصولات مورد نظر خود بپردازید.

تنوع فروشگاه چوبست کامل است و شما می توانید این کفپوش ، نماپوش ، پرگولا ، آلاچیق و… را با بهترین قیمت تهیه کنید. برای خرید چوب پلاست ارزان این مطلب را از دست ندهید و با ما همراه باشید.

امیدواریم این مطلب نیز برای شما مفید بوده باشد و نهایت استفاده را از آن برده باشید.

چوبست سایتی مرجع است که برای اولین بار در ایران به صورت کاملا تخصصی دو بازار چوب پلاست و ترموود  را هدف گرفته است. هدف مجموعه انتخاب راحتتر کاربر و همینطور رقابت عادلانه بین تمامی شرکت های مرتبط با این حوزه است. در سال های اخیر، با توجه به افزایش عرضه بازار و ظهور شرکت های جدید، لزوم مقایسه قیمت و نوع پروفیل های موردنیاز مشتریان بیشتر از همیشه احساس می گردد در همین راستا برآن شدیم تا با ایجاد سایتی مرجع و کامل ،پل ارتباطی بین کاربر و شرکت های تامین کننده باشیم و واسطه های غیر را حذف نماییم.

راه های ارتباطی
نماد اعتماد
دروازه پرداخت معتبر

© تمامی حقوق این وبسایت متعلق به چوبست می باشد. طراحی سایت و سئو توسط لومین

سبد خرید
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.