قیمت کفپوش چوب پلاست

مرتب سازی
تصویر محصول نام محصول ابعاد(عرض*قطر) برند قیمت(متر طول) قیمت(متر مربع)
دك سنگين 25*70 (F4) دك سنگين 25*70 (F4) (70*25) دکینگ وود 94.000 تومان 1.340.000 تومان
دك سنگين 25*145 (D1) دك سنگين 25*145 (D1) (145*25) دکینگ وود 199.000 تومان 1.340.000 تومان
پروفیل چوب پلاست DH13.5 پروفیل چوب پلاست DH13.5 (135*25) پلاستوود 174.200 تومان 1.290.000 تومان
پروفیل چوب پلاست D2H13.5 پروفیل چوب پلاست D2H13.5 (135*25) پلاستوود 174.200 تومان 1.290.000 تومان
پروفیل چوب پلاست DH15 پروفیل چوب پلاست DH15 (150*25) پلاستوود 240.000 تومان 1.600.000 تومان
پروفیل چوب پلاست D13 پروفیل چوب پلاست D13 (130*23) پلاستوود 170.000 تومان 1.290.000 تومان
پروفیل چوب پلاست D14 پروفیل چوب پلاست D14 (140*165) پلاستوود 180.600 تومان 1.290.000 تومان
پروفیل چوب پلاست D15 پروفیل چوب پلاست D15 (150*185) پلاستوود 193.500 تومان 1.290.000 تومان
پروفیل چوب پلاست T7 پروفیل چوب پلاست T7 () پلاستوود 69.300 تومان 990.000 تومان
پروفیل چوب پلاست D11 پروفیل چوب پلاست D11 (110*165) پلاستوود 142.000 تومان 1.290.000 تومان

مشاهده محصولات بیشتر

قیمت کفپوش چوب پلاست

طراحی زمین و کف امروزه به یکی از اصلی ترین قسمت های دکوراسیون داخلی تبدیل شده است و بسیار اهمیت پیدا کرده است. انتخاب محصول درست ، با طرح مناسب و کیفیت بالا دغدغه ای است که هر کسی در زمان انتخاب کفپوش مناسب خود با آن رو به رو می شود بدیهی است که به دنبال بهترین متریال می گردد. چوب پلاست یکی از انواع کفپوش هاست که با توجه به مزایا فراوان آن بسیاری از افراد آن را انتخاب می کنند. اما پیش از خرید این محصول بدیهی است که قیمت کفپوش چوب پلاست اهمیت دارد و با توجه به آن این محصول انتخاب می شود.

ما در این مطلب قصد داریم تا به این کفپوش و قیمت کفپوش چوب پلاست بپردازیم پس برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما در این مطلب همراه باشید. شما همچنین می توانید پس از مطالعه این مطلب جهت خرید کفپوش چوب پلاست با بهترین قیمت و کیفیت با گروه چوبست تماس بگیرید و محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

منظور از کفپوش چوب پلاست چیست ؟

پیش از آنکه به قیمت این کفپوش بپردازید بهتر است بدانید که هزینه خرید خود را صرف چه محصولی می کنید. در این قسمت سعی داریم تا این محصول و موارد تشکیل دهنده آن را برای شما شرح دهیم. همانطور که از اسم این محصول بر می اید چوب پلاست ترکیب از دو واژه چوب و پلاست می باشد که چوب آن نشان دهنده استفاده از متریال طبیعی چوب می باشد و پلاست آن نمایانگر استفاده از پلاستیک در فرایند تبدیل چوب به کفپوش می باشد.

در فرایند ساخت این محصول فیبر چوب یا خاک چوب با پلاستیک که از خانواده ترموپلاست ها می باشد ترکیب شده و نهایتا با اضافه شده سایر افزودنی ها مانند رنگ و … به کفپوش چوب پلاست تبدیل می شود. باید در نظر داشته باشید که استفاده از پلاستیک در ساخت این محصول موجب می شود که گران بودن چوب تاثیر کمتری بر آن داشته باشد و در نهایت قیمت کفپوش چوب پلاست در بازار بهتر از سایر انواع کفپوش ها باشد.

همچنین استفاده از پلاستیک در فرایند ساخت این محصول به هیچ عنوان از کیفیت آن کم نکرده است و برعکس موجب وجود برخی از ویژگی های مثبت در آن می شود که در نهایت این کفپوش را به یک انتخاب ایده آل برای هر کسی تبدیل می کند. در نهایت شما با پرداخت قیمت کفپوش چوب پلاست یک محصول عالی و با کیفیت را تهیه می کنید که از هر نظر مزایای زیادی دارد. ما در ادامه به طور کامل مزایای این محصول را برای شما شرح می دهیم اما پیش از آن قصد داریم تا عوامل تاثیر گذار بر قیمت این محصول را شرح دهیم. با ما همراه باشید.

کفپوش چوب پلاست

قیمت کفپوش چوب پلاست به چه شکل تعیین می شود ؟

هرچند که چوب پلاست در مقایسه یا سایر کفپوش ها از قیمت بسیار به صرفه تری برخوردار می باشد با این وجود نمی توان قیمت دقیقی را برای آن تعیین کرد چرا که چند فاکتور تعیین کننده در این موضوع دخیل می باشد. این فاکتور ها به این شرح می باشد :

کیفیت چوب مورد استفاده :

اینکه از چه نوع چوبی در فرایند ساخت این محصول استفاده می شود در قیمت کفپوش چوب پلاست تاثیر مستقیم دارد چرا که اولا مواد اولیه گران تر تهیه شده و قیمت نهایی محصول را بالاتر می برد و دوما کیفیت بالای این محصول باعث تغییر قیمت آن در بازار داخلی می شود. فراموش نکنید که کیفیت چیزیست که در دراز مدت یک محصول را به صرف تر می کند پس حتی اگر قیمت خرید آن بالاتر باشد در نهایت به نفعتان خواهد بود

کیفیت پلاستیک :

فوقا ذکر کردیم که در فرایند ساخت این محصول از خانواده ترموپلاست ها استفاده می شود با این وجود برخی از شرکت ها یا کارخانه ها برای تولید کفپوش خود از پلاستیک با کیفیت تری استفاده می کنند که هزینه خرید آن ها را بالاتر، روند تولید محصول را به علت استفاده از مواد با کیفیت تر دشوار و در نهایت قیمت کفپوش چوب پلاست را افزایش می دهد. فراموش نکنید که استفاده از پلاستیک است که این محصول کاملا ضد آب می کند پس کیفیت پلاستیک اهمیت دارد.

کیفیت رنگ و مواد افزودنی :

شما در صورت استفاده از نوع با کیفیت این محصول به هیچ عنوان تغییر رنگ یا کاهش زیبایی آن را مشاهده نمی کنید چرا که در ساخت آن ها از مواد افزودنی با کیفیت استفاده می شود. رنگ مورد استفاده ، روکش محصول ، فوم هاو … همه و همه هم در کیفیت محصول و هم در قیمت کفپوش چوب پلاست تاثیر گذار می باشند و به همین علت ما در بازار این کفپوش ها را در قیمت های متنوعی و مختلفی مشاهده می کنیم.

تکنولوژی ساخت :

تکنولوژی ساخت یکی دیگر از موارد مهم و تاثیر گذار در ساخت این محصولات می باشد. تکنولوژی بالاتر محصول با کیفیت تری را عرضه می کند اما خریداری آن فناوری جدید تر و بهتر و استفاده از آن هزینه های بیشتری تولید می کند که در نهایت قیمت کفپوش چوب پلاست را در بازار افزایش می دهد. در نظر داشته باشید که همه کمپانی ها از این تکنولوژی ها برخوردار نمی باشند و به همین علت برخی از قیمت ها ارزان تر و برخی دیگر گران تر می باشند.

برند :

در هر محصولی که خریداری می کنید برند یکی از موارد تاثیر گذار در قیمت آن می باشد. کفپوش چوب پلاست از این موضوع مستثنی نمی باشد و برند آن در قیمت بازاری آن تاثیر گذار است. چرا که یا حسن شهرت یک محصول و یک برند موجب بالاتر بودن قیمت آن در بازار می شود یا کیفیت بالای آن محصول موجب می شود که هر با قیمت گران تری عرضه و هم در قیمت بالاتری در بازار مورد خرید و فروش قرار بگیرد.

خارجی یا داخلی بودن کفپوش :

متاسفانه در بازار داخلی ایران خارجی بودن یک محصول تاثیر زیادی در قیمت آن می گذارد چرا که این محصولات در درجه اول با ارز خارجی وارد می شوند و قیمت آن ها تاثیر بسیار زیادی در قیمت داخلی آن می گذارد. همچنین مواردی همچون هزینه گمرک و باربری آن ها تا داخل مرز ایران در قیمت کفپوش چوب پلاست تاثیر زیادی می گذارد. در نهایت برخی از برند های خارجی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشند که در قیمت آن ها تاثیر گذارند.

با این وجود فراموش نکنید برخی از برند های داخلی از نظر کیفیت رقابت بسیار خوبی با محصولات خارجی دارند و کیفیت آن ها به خوبی شما را راضی نگه می دارد.

طرح و رنگ محصول :

فوقا ذکر کردیم که برخی از مواد افزودنی به این محصولات طرح و رنگ می دهد. برخی از رنگ ها پر طرفدار تر می باشد و با قیمت بالاتری در بازار مورد خرید و فروش قرار میگیرند. همچنین برخی از رنگ ها و طرح ها بنا به ترند و مد روز بازار در یک فصل یا سال خاص از قیمت بیشتری برخوردار می باشد. در آخر این مورد را نیز در نظر بگیرید که قیمت کفپوش چوب پلاست در برخی از رنگ ها گران تر است چرا که هزینه تولید آن رنگ ها بالاتر می باشد.

فروشگاه منتخب شما :

در آخر تاثیر فروشگاه منتخب شما را نمی توان در قیمت کفپوش چوب پلاست نادیده گرفت. برخی از فروشگاه ها با گرفتن سود زیاد قیمت بالاتری را عرضه می کنند و برخی دیگر با هدف بهبود رضایت مشتری سعی دارند تا محصولات خود را بهترین قیمت عرضه کنند. ما در چوبست سعی داریم تا رضایت صد در صدی شما را به دست بیاوریم و بهترین با کیفیت ترین محصولات را در تنوع بالا و برند ها مختلف در بهترین قیمت نیز عرضه کنیم.

کفپوش چوب پلاست

پس اگر به دنبال خرید این محصول با بهترین قیمت کفپوش چوب پلاست می گردید با ما تماس بگیرید و به کسب اطلاعات لازم بپردازید.

مزایا کفپوش چوب پلاست

تا اینجا به تفصیل در مورد قیمت کفپوش چوب پلاست حرف زدیم. حال قصد داریم تا برخی از مزایا این محصول را نیز برای شما شرح دهیم.

  • کفپوش چوب پلاست کاملا ضد آب می باشد و به راحتی می تواند در محیط های بسیار مرطوب نیز مورد استفاده قرار بگیرد.
  • کفپوش چوب پلاست از تثبیت رنگ بسیار خوبی برخوردار می باشد و در اثر تماس با افتاب رنگ خود را به راحتی از دست نمی دهد.
  • قیمت کفپوش چوب پلاست به نسبت سایر انواع کفپوش ها بسیار منطقی تر می باشد شما می توانید با هزینه به صرفه تری این محصول را خریداری کنید.
  • خواص فیزیکی این محصول موجب می شود که در طراحی های سه بعدی به راحتی بتوان از آن استفاده نمود.
  • طول عمر این محصول بالاست شما نیاز به تعویض آن پس از مدتی نخواهید داشت.
  • طراحی و رنگ های مختلف کفپوش چوب پلاست امکان انتخاب آزادانه تر را به شما می دهد.

با تمام این ویژگی ها شکی نداشته باشید و برای خرید کفپوش چوب پلاست اقدام کنید. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این محصول با گروه چوبست تماس بگیرید و به کسب اطلاعات لازم بپردازید و در صورت تمس محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

چوبست سایتی مرجع است که برای اولین بار در ایران به صورت کاملا تخصصی دو بازار چوب پلاست و ترموود  را هدف گرفته است. هدف مجموعه انتخاب راحتتر کاربر و همینطور رقابت عادلانه بین تمامی شرکت های مرتبط با این حوزه است. در سال های اخیر، با توجه به افزایش عرضه بازار و ظهور شرکت های جدید، لزوم مقایسه قیمت و نوع پروفیل های موردنیاز مشتریان بیشتر از همیشه احساس می گردد در همین راستا برآن شدیم تا با ایجاد سایتی مرجع و کامل ،پل ارتباطی بین کاربر و شرکت های تامین کننده باشیم و واسطه های غیر را حذف نماییم.

راه های ارتباطی
نماد اعتماد
دروازه پرداخت معتبر

© تمامی حقوق این وبسایت متعلق به چوبست می باشد. طراحی سایت و سئو توسط لومین

سبد خرید
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.