قیمت هر متر مربع ترمووود

مرتب سازی
تصویر محصول نام محصول ابعاد(عرض*قطر) برند قیمت(متر طول) قیمت(متر مربع)
تایل ترموود 40*40 – ضخامت 19میل تایل ترموود 40*40 – ضخامت 19میل () معماریکا - 621.000 تومان
تایل ترموود 30*30 – ضخامت 19 میل تایل ترموود 30*30 – ضخامت 19 میل () معماریکا - 800.000 تومان
تایل ترموود 30*30 – ضخامت 19میل تایل ترموود 30*30 – ضخامت 19میل () معماریکا - 900.000 تومان
ترموود 140*42 میل ساده – shb ترموود 140*42 میل ساده – shb (140*42) معماریکا - 1.400.000 تومان
ترموود 42*92 میل ساده – shb ترموود 42*92 میل ساده – shb (92*42) معماریکا - 1.630.000 تومان
ترموود 42*68 میل ساده – shb ترموود 42*68 میل ساده – shb (68*42) معماریکا - 1.470.000 تومان
ترموود 42*42 میل ساده – shb ترموود 42*42 میل ساده – shb (42*42) معماریکا - 1.430.000 تومان
ترموود 26 میل گره پروانه – shb ترموود 26 میل گره پروانه – shb () معماریکا - 900.000 تومان
ترموود 26 میل ساده – shb ترموود 26 میل ساده – shb () معماریکا - 850.000 تومان
ترموود 19*42 میل ساده – shb ترموود 19*42 میل ساده – shb (42*19) معماریکا - 950.000 تومان

مشاهده محصولات بیشتر

قیمت هر متر مربع ترمووود چه قدر است؟

به طور کل می توان گفت چوب هایی که برای دکوراسیون های داخلی می توان به کار برد، انواع و اقسام مختلفی را شامل می شود و به تبع این تنوع، در موارد مختلفی نیز به کار برده می شود. چرا که کارایی آن ها بر اساس کاربرد هر چوب و ویژگی های متفاوتش، متنوع و مختلف است.

یکی از انواع متریال هایی که امروزه بیشتر در صنایع سازه و دیزاین از آن استفاده می کنند، چوب ترموود است. دغدغه برخی از افراد متخصص در این زمینه، قیمت هر متر مربع ترمووود و هزینه آن می باشد.

قیمت هر متر مربع ترموود

این متریال فوق العاده یکی از متریال هایی است که می توان از آن در انواع زمینه ها استفاده کرد. این چوب برای افراد و مشتریانی که خواهان دیزاینی فوق العاده خاص و چشمگیر می باشند و در عین حال کیفیت و استحکام برای آن ها اهمیت دارد، مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت ترموود نیز به طور کل یکی از مواردی است که دغدغه افراد این جوزه می باشد.

بررسی قیمت هر متر مربع ترمووود

بهتر است که افراد بدانند، هر سایزی از چوب های ترمووود برای پروژه های مختلف و کاربرد های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. به این منظور که اگر 16 میل باشند، این امر متفاوت است و اگر ضخامت آن بیشتر باشد در مکان های متفاوتی می توان از آن استفاده کرد.

چوب های ترمویی که برای کفپوش ها بیشتر استفاده می شوند، در سایزهای 16 میل، 19 میل، 26 میل و در نهایت 40 میل می توانند وجود داشته باشند و پیشنهاد می شود از 26 میل و یا 40 میل استفاده شود. (به طور کل از 16 میل خیلی کم تر در زمینه کفپوش استفاده می کنند، چرا که ضخامت آن کم است و احتمال آسیب رسیدن به آن در طول مدت بیش از بقیه ضخامت ها می باشد.

قیمت هر متر مربع ترموود

(اگر افراد خواهان سایز های 26 و 40 میل نیستند، پیشنهاد این است که در نهایت از ضخامت 19 میل استفاده کنند.) همان طور که مشخص است، هر چه ضخامت کار بیشتر باشد، مقاومت آن بیشتر خواهد بود و همین امر باعث قیمت بیشتر آن می شود. پس می توان ادعا داشت که قیمت چوب های ترمو به طور مستقیم با سایز و ضخامت آن ها مرتبط می باشد.

ترمووود هایی که در سایز های 26 قرار دارند نسبت به سایز های 16 و 19 میل قیمت بیشتری دارند و این امر به خاطر ضخامت بیشتر چوب طبیعی است. البته مقاومت چوب های ترمو را می توان با رنگ ترمو بیشتر نمود.

قیمت هر متر مربع ترموود

یکی از متریال هایی که می توان گفت از اساسی ترین موارد در زمینه ترموود ها می باشد، رنگ های ترمووود است. این نوع رنگ ها باعث می شوند تا چوب ترمو از مقاومت بیشتری برخوردار شود و به طور مقاومت چوب را بیشتر می کند.

قیمت هر متر مربع ترمووود برای طراحی نما

نماپوش های ترمو امروزه بسیار محبوب هستند و طرفداران پر و پا قرص خود را یافته اند. این نوع چوب از زیبایی خاصی بهره می برد که همین امر باعث محبوبیت آن در بین دیزاینر ها شده است. به طور کل این چوب هارمونی منحصر به فردی را با فضا ایجاد می کند و باعث زیباتر شدن فضا می‌ شود.

البته حائز اهمیت است که بدانید قیمت هر متر مربع ترمووود نسبت به خیلی از انواع چوب ها بیشتر است. این قیمت به خاطر مقاومت بیشتر چوب ترمو و زیبایی منحصر به فردی است که شامل می شود. چرا که چوب ترمووود در برابر تغییرات آب و هوایی و رطوبت و یا نم بیش از چوب های دیگر مقاومت و ماندگاری دارد.

قیمت هر متر مربع ترموود

به طور کل می توان گفت، چوب های ترمووود برای نما های بیرونی فوق العاده هستند، چرا که نمای بیرون در معرض آسیب و فرسایش بیشتری قرار دارد و ترمووود نسبت به چوب ها و متریال های دیگر، مقاومت بهتر و بیشتری را شامل می شود.

عوامل موثر در قیمت هر متر مربع ترمووود

حدودا اشاره کردیم که قیمت این نوع چوب در ضخامت های مختلف متفاوت خواهد بود. از موارد دیگری که در قیمت ترمووود موثر است، می توان به مواردی همچون ابعاد و کیفیت این نوع چوب اشاره کرد.

یکی دیگر از دلایلی که باعث ثبات نداشتن قیمت چوب ترمووود می شود و قیمت های ترمووود را مختلف می سازد، نوسانات قیمت ارز است. از موارد دیگری که باعث ثابت نبودن قیمت می شود، می توان به مواردی مثل حجم بر اساس نوع چوب، نوع تراش، اره، ابعاد و… اشاره نمود. به طور کل می توان گفت نوع الوار نیز مهم است، چرا که نوع ترمووود ایرانی را می توان با قیمت مقرون به صرفه تری نسبت به فنلاندی آن یافت.

قیمت هر متر مربع ترموود

اجرت نصب نیز می تواند در قیمت نهایی این چوب تاثیر گذار باشد. اجرت نصب چوب ترمووود نیز متفاوت است و بستگی به مرکز خرید افراد دارد. نکته دیگر نیز رنگ کاری چوب ترمووود می باشد. حائز اهمیت است که افراد بدانند، چوب های ترمووود قبل از اجرا به رنگ نیاز دارند. چرا که هنگام ساخت آن ها، رنگ اصلی آن ها سفید است که بعد از قرار گرفتن زیر حرارت شدید، به قهوه ای تغییر پیدا می کنند.

قیمت هر متر مربع ترموود

در واقع باید گفت که ترموود بعد از برش در یک شرایط خاصی تحت گرما و حرارت زیاد قرار می گیرد و با استفاده از دستگاه های مختلفی که مخصوص این نوع چوب ها است، این چوب ها را خشک می کنند. ترموود را به طوری خشک می کنند که رطوبت آن ها حدودا به طور کامل گرفته می شود و همین استحکام چوب را بالا می برد. در هنگام انجام این فرآیند شیره و مواد دیگر این چوب گرفته می شود و همین باعث تغییر رنگ آن خواهد شد.

رنگ های مختلفی را می توان برای ترمووود ها به کار برد. از رنگ های محبوب می توان به رنگ های عسلی، گردویی، فندقی و… اشاره کرد. رنگ آمیزی نیز دو نوع دارد، اول آن که افراد از مرکز خریدی که چوب ها را تهیه نموده اند، درخواست کنند تا برای آن ها رنگ شود و سپس به آن ها تحویل داده شود و دوم آن که از مرکز معتبر رنگ خریداری شود و خود افراد آن را رنگ کنند.

نحوه محاسبه کردن قیمت هر متر مربع ترمووود

نحوه محاسبه نمودن کلی چوب های ترمووود در ایران طبق محاسبات انجام شده، بر اساس متر مربع می باشد. این امر باعث می سود که در برآورد های قیمت، هر واحد متر مربع در نظر گرفته شود و به کار آید. در نتیجه در برآورد قیمت ها به هر واحد متر مربع قیمت داده می شود.

از جمله عواملی که در محاسبه قیمت های ترمووود تاثیر دارند، درجه، تراش چوب، کیفیت نوع چوب، نوع الوار و اندازه تراکت های ترمووود می باشد‌. انواع محبوب چوب ترمویی که در بازار ایران به عرضه می رسد، به طور عمده یا چوب ترمووود فنلاندی است و یا روسی و چینی، البته نوع ایرانی این چوب نیز وجود دارد که هر کدام از انواع چوب های ترمووود دارای قیمت های مختص به خود بر اساس کیفیت آن ها می باشد.

ابعاد ترمووود

به طور کل چوب های ترمو در ابعاد مختلف ساخته می شوند و در نهایت در بازار به عرضه می رسند. ابعاد مختلف چوب ترمو باعث می شود که کاربرد ها و کارایی این نوع چوب را متفاوت کند.

همین امر باعث می شود که چوب های ترمووود بر اساس ابعادی که دارند در جایگاه های مختلفی مانند کفپوش، نماپوش و… به کار روند. به طور کل چوب های ترمووود فنلاندی اگر در کفپوش ها استفاده شوند، نمی توان در سایز های 19 میل یا 16 میل آن ها استفاده کرد و به ابعاد بزرگ تری نیاز دارند.

قیمت هر متر مربع ترموود

به طور کل پیشنهاد می شود، افراد برای قیمت هر متر مربع ترمووود و خرید آن، از مراکز و سایت هایی خرید کنند که دارای گارانتی می باشند و رضایت مشتری یکی از اهداف آن ها می باشد.

در چوبست تمامی چوب ها دارای ضمانت سه ساله می باشد که افراد با خیالی آسوده و راحت می توانند دست به خرید بزنند و بابت کیفیت محصول خود اطمینان خاطر داشته باشند. چوب های ترمووود چوبست هم قیمت مقرون به صرفه ای دارد و هم از تنوع های خوبی برخوردار می باشد.

چوبست سایتی مرجع است که برای اولین بار در ایران به صورت کاملا تخصصی دو بازار چوب پلاست و ترموود  را هدف گرفته است. هدف مجموعه انتخاب راحتتر کاربر و همینطور رقابت عادلانه بین تمامی شرکت های مرتبط با این حوزه است. در سال های اخیر، با توجه به افزایش عرضه بازار و ظهور شرکت های جدید، لزوم مقایسه قیمت و نوع پروفیل های موردنیاز مشتریان بیشتر از همیشه احساس می گردد در همین راستا برآن شدیم تا با ایجاد سایتی مرجع و کامل ،پل ارتباطی بین کاربر و شرکت های تامین کننده باشیم و واسطه های غیر را حذف نماییم.

راه های ارتباطی
نماد اعتماد
دروازه پرداخت معتبر

© تمامی حقوق این وبسایت متعلق به چوبست می باشد. طراحی سایت و سئو توسط لومین

سبد خرید
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.