قیمت نیمکت ترموود

مرتب سازی

مشاهده محصولات بیشتر

قیمت نیمکت ترموود

بدون شک تا کنون استفاده و کاربرد نیمکت را در سر تا سر پراک های فضا های عمومی و… را دیده اید و از آن ها استفاده نیز کرده اید. به همین علت بسته به این کاربرد شاید تمایل داشته باشید که در محیط های باز خصوصی خود نیز از نیمکت ها استفاده کرده و از آن ها هم برای دکور سازی هر چه بهتر و هم برای کاربرد بیشتر استفاده نمایید. متریال مختلفی است که می توانید برای ساخت نیمکت از آن استفاده کنید که ترموود یکی از آن ها می باشد. اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد این محصول علی الخصوص قیمت نیمکت ترموود می گردید کافیست با ما در این مطلب همراه باشید.

ما در این مطلب سعی داریم تا تمامی اطلاعات مورد نیاز شما را در مورد قیمت نیمکت ترموود در اختیارتان قرار دهیم پس این مطلب را به هیچ عنوان از دست ندهید. شما همچنین می توانید جهت بهره مندی از اطلاعات بیشتر در مورد این محصول و خرید و ثبت سفارش ان با گروه چوبست تماس بگیرید و با بهترین قیمت و کیفیت اقدام به ثبت سفارش آن نمایید.

منظور از نیمکت ترموود چیست ؟

|یش از آنکه به طور کامل به قیمت کفپوش ترموود بپردازیم جا دارد که در مورد این محصول و ویژگی های آن نکاتی را در اختیار شما قرار دهیم و به طور کامل ذکر کنیم که این محصول از چه چیزی تشکیل شده است. به طور کلی نیمکت ها به استفاده از چوب در ساخت خود مشهور هستند و استفاده از این متریال نیز موجب افزایش کیفیت و کاربردی تر شدن نیمکت می شوند. حتی نیمکت هایی که از بدنه فلزی نیز برخوردار می باشند در قسمت نشیمنگاه خود از چوب استفاده می نمایند تا بهتر مورد استفاده قرار بگیرند.

نمیکت ترموود نیز یکی از این نیمکت ها می باشد که به صورت تمام چوب ساخته می شود. البته مانند نیمکت های عمومی این محصول را نیز می توان به صورت ترکیبی با فلز و چوب سفارش داد تا هم از استحکام بالایی برخوردار باشد و هم بتواند به اندازه کافی راحت باشد. اما این سوال بدون شک برای شما باقیست که ترموود چیست و چه تاثیری در قیمت نیمکت ترموود دارد ؟ باید گفت که در حقیقت همین متریال مورد استفاده است که تاثیر اصلی را در قیمت این محصول گذاشته است.

قیمت نیمکت ترموود

اگر بخواهیم ترموود را برای شما شرح دهیم باید گفت که این محصول از مشتقات چوبی محسوب می شود. در ساخت این محصول مواد غیر چوبی بسیار کم استفاده می شود و در حقیقت خرده ها یا خاک چوب می باشد که طی فرایندی گرمایشی در کنار هم انسجام پیدا می کنند و در نهایت به ترموود تبدیل می شوند. در حقیقت همین استفاده از متریال تمام چوب در ساخت این محصول است که در قیمت نیمکت ترموود تاثیر بسیار زیادی گذاشته است. اما در نظر داشته باشید که این محصول از نظر کیفیت و راحتی بدون شک همان چیزیست که می خواهید.

شما می توانید برای خرید نیمکت ترموود با بهترین قیمت و کیفیت و طرح و نقش مختلف با گروه چوبست تماس بگیرید و اقدام به ثبت سفارش و خرید محصور مورد نظر خود نمایید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد عوامل تاثیر گذار در قیمت این محصول در ادامه ی این مطلب با ما همراه باشید.

قیمت نیمکت ترموود به چه صورت است ؟

به طور کلی نیمکت های چوبی را فاقد از طرح و نقش و میزان متریال مورد استفاده برای ساخت می توان از دو متریال ترموود و چوب پلاست ساخت. ترموود در مقایسه با چوب پلاست هزینه تولید بالاتری دارد. چرا که مواد اولیه تشکیل دهنده این محصول چوب می باشد که از قیمت بالایی در بازار ایران برخوردار می باشد. با این وجود بر خلاف چوب پلاست که ماهیتی پلاستیکی پیدا کرده است ماهیت نیمکت ترموود به طور کامل چوبی می باشد و به همین علت حس خالصی از چوب به شما القا می کند که از این نظر برای ساخت نیمکت یک انتخاب مناسب می باشد.

البته که عوامل دیگری نیز در تعیین قیمت این محصول تاثیر گذار می باشند که ما در ادامه قصد داریم تا مهم ترین های آن را مورد برسی قرار دهیم.

قیمت نیمکت ترموود از چه عواملی تاثیر می گیرد ؟

مهم ترین عواما تاثیر گذار در قیمت این محصول به این شرح می باشد :

طرح نیمکت :

ابتدا باید در نظر داشته باشید که چه طرحی را برای ساخت نیمکت ترموود سفارش می دهید. برخی از طرح از متریال بیشتری استفاده می کنند و به همین علت هزینه نهایی ساخت نمیکت ترموود را افزایش می دهند. همچنین مدلی که سفارش می دهید نیز تاثیر گذار است برای مثال از نیمکت بدون تکیه گاه استفاده می کنید یا آن را با تکیه گاه سفارش داده اید ؟ در میزان مواد اولیه هر مدل تفاوت هایی دیده می شود و بدیهی است که در قیمت نیمکت ترموود نیز تاثیر گذار است.

همچنین برخی از مدل ها و طرح ها سخت تر ساخته می شوند و اجرت ساخت آن ها بالا می باشد.

ظرفیت و ابعاد نیمکت :

نیمکت چند نفره سفارش داده اید ؟ پاسخ سوال شما بدون شک در قیمت نیمکت ترموود تاثیر گذار می باشد. هر چه ظرفیت محصول مورد نظر شما بیشتر باشد متریال مورد استفاده افزایش پیدا می کند و بدیهی است که در قیمت نهایی نیمکت مورد نظر شما تاثیر گذار می باشد. علاوه بر آن باید در نظر داشته باشید که اجرت ساخت نیمکت های بزرگتر بالاتر می رود چرا که ساخت آن ها در مقایسه با ابعاد کوچک تر سخت تر می باشد.

کیفیت ترموود :

کیفیت متریال مورد استفاده تاثیر زیادی در قیمت محصول مورد سفارش شما دارد. بدیهی است که هر چه ترموود در روند ساخت از متریال و مواد اولیه بهتری ساخته شده باشد هزینه تولید آن بالاتر ، کیفیت آن بهتر و قیمت عرضه شدن آن در بازار نیز بالاتر می باشد. البته هیچگاه نباید در خرید این محصولات کیفیت را فدای قیمت کنیم. چرا که استفاده از این محصولات طولانی مدت می باشد و بدیهی است که هر چه کیفیت آن بالاتر باشد طول عمر بالاتری نیز خواهد داشت.

قیمت نیمکت ترموود

برند ترموود :

برند ترموود و کارخانه ساخت آن نیز در قیمت آن تاثیر گذار می باشد. اگر این محصول از برند های ایرانی تشکیل شده باشد بدیهی است که قیمت آن به نسبت برند های خارجی کمتر می باشد.همچنین در بین انواع ایرانی برخی از کیفیت بالاتر و شهرت بیشتری برخوردار می باشند و بدیهی است که قیمت آن ها در بازار بالاتر می باشد و استفاده از آن می تواند در قیمت نیمکت ترموود تاثیر گذار باشد.

رنگ و طرح ترموود :

نباید از طرح و رنگ چوب یا ترموود مورد نظر خود غافل بمانید. هزینه تولید برخی از این رنگ ها به نسبت سایر رنگ ها بیشتر می باشد. بدیهی است که هرچه هزینه تولید بالاتر باشد قیمت نهایی محصول بالاتر بوده و در نهایت در قیمت نیمکت ترموود تاثیر گذار می باشد. علاوه بر آن برخی از این رنگ ها خاصیت ضد آبی دارند که در نهایت موجب می شود قیمت بازاری آن بالاتر نیز باشد. البته که استفاده از رنگ و طرح مورد نظر شما از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و باید با دکوراسیون شما مچ باشد.

فروشگاه منتخب شما :

و در نهایت فراموش نکنید که برای خرید نیمکت ترموود با قیمت هرچه بهتر باید فروشگاه مورد نظر خود را با دقت بالایی انتخاب کنید. اینکه یک محصول بی کیفیت را با قیمت بالایی بخرید در نتیجه مراجعه به یک فروشگاه نا درست حاصل می شود. بدیهی است که شما باید به دنبال یافتن یک فروشگاه خوب با ارائه با کیفیت ترین محصولات با بهترین قیمت باشید و در این صورت است که می توانید از خریدی که داشته اید مطمئن باشید.

اگر برای خرید نیمکت ترموود به دنبال یک فروشگاه خوب می گردید که این محصول را با بهترین قیمت ارائه کند در این صورت فروشگاه چوبست را به هیچ عنوان از دست ندهید. ما در چوبست سعی داریم تا بهترین و با کیفیت ترین محصولات موجود در بازار را با بهترین قیمت به شما ارائه کنیم. پس تعلل نداشته باشید و برای خرید محصول مورد نظر خود فروشگاه چوبست را از دست ندهید. شما همچنین می توانید برای دریافت لیست دقیق قیمت نیمکت ترموود و انجام مشاوره رایگان نیز با ما تماس حاصل فرمایید.

چوبست سایتی مرجع است که برای اولین بار در ایران به صورت کاملا تخصصی دو بازار چوب پلاست و ترموود  را هدف گرفته است. هدف مجموعه انتخاب راحتتر کاربر و همینطور رقابت عادلانه بین تمامی شرکت های مرتبط با این حوزه است. در سال های اخیر، با توجه به افزایش عرضه بازار و ظهور شرکت های جدید، لزوم مقایسه قیمت و نوع پروفیل های موردنیاز مشتریان بیشتر از همیشه احساس می گردد در همین راستا برآن شدیم تا با ایجاد سایتی مرجع و کامل ،پل ارتباطی بین کاربر و شرکت های تامین کننده باشیم و واسطه های غیر را حذف نماییم.

راه های ارتباطی
نماد اعتماد
دروازه پرداخت معتبر

© تمامی حقوق این وبسایت متعلق به چوبست می باشد. طراحی سایت و سئو توسط لومین

سبد خرید
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.