قیمت ترموپلاست

مرتب سازی
تصویر محصول نام محصول ابعاد(عرض*قطر) برند قیمت(متر طول) قیمت(متر مربع)
زیره پلاستیکی 300*300 (M2) زیره پلاستیکی 300*300 (M2) (300*150) دکینگ وود - 165.000 تومان
کفپوش موزاییکی 300*300 (M3) کفپوش موزاییکی 300*300 (M3) (300*300) دکینگ وود - 1.100.000 تومان
کفپوش موزاییکی 300*300 (M1) کفپوش موزاییکی 300*300 (M1) (300*300) دکینگ وود - 1.650.000 تومان
نبشی 45*45 (C1) نبشی 45*45 (C1) (45*45) دکینگ وود 62.000 تومان -
لوور 40*160 (S9) لوور 40*160 (S9) (160*40) دکینگ وود 245.000 تومان -
لوور 50*100 (S8) لوور 50*100 (S8) (100*50) دکینگ وود 159.000 تومان -
لوور 50*50 (S6) لوور 50*50 (S6) (50*50) دکینگ وود 95.000 تومان -
لوور 40*60 (L1) لوور 40*60 (L1) (60*40) دکینگ وود 105.000 تومان -
لوور 30*70 (S7) لوور 30*70 (S7) (70*30) دکینگ وود 95.000 تومان -
لوور 20*45 (L5) لوور 20*45 (L5) (45*20) دکینگ وود 95.000 تومان -

مشاهده محصولات بیشتر

قیمت ترموپلاست

قیمت ترموپلاست

هنگامی که به سراغ خریداری محصولات و کامپوزیت های دکوراسیون می رویم یکی از بهترین گزینه هایی که پیش روی ما خواهد بود محصولاتی هستند که ظاهرا در شکل های مختلف مانند چوب تولید می شود ام در باطن از متریال دیگری ساخته شده اند. این محصولات بخش عمده ای از بازار امروزی را در دست خود دارند که باعث می شود قیمت این محصولات مهم باشد. ما در این مطلب سعی داریم که قیمت ترموپلاست را به طور کامل برای شما برسی نماییم. 

با ما در این صفحه همراه باشید و در خصوص قیمت ترموپلاست به 0 تا 100 اطلاعات مورد نیازتان دست پیدا کنید.

ترموپلاست چیست ؟

پیش از آنکه در خصوص قیمت ترموپلاست به طور جزئی صحبت کنیم ابتدا باید بدانیم محصولی که در حال خریداری آن هستیم چیست و چه ویژگی های دارد.

ترموپلاست که به گرمانرم نیز معروف می باشد نوعی پلیمر می باشد که در با قرار گرفتن در برابر حرارت تغییری در ویژگی های شیمیایی آن ایجاد نمی شود و در عین حال به بهترین شکل ممکن نرم می شود و از این رو نه تنها بارها می تواند گرم و ذوب شود بلکه به علت انعطاف پذیری بسیار بالایی که دارد باعث می شود که قابلیت ساخت انواع محصولات ترموپلاست به سادگی میسر شود. 

در نتیجه شما در زمان خریداری ترموپلاست با انواع محصولات در تنوع و مدل بسیار بالا رو به رو می شوید که انتخاب ساده تر را برای شما میسر می کند.

خوب است بدانید که با وجود اینکه محصولات از جنس پلاستیک می باشند اما  از کیفیت بسیار بالایی نیز برخوردار می باشد و مزایا بسیار زیادی برخوردار می باشند که به این شرح می باشد :

  • دوام و طول عمر بسیار بالا
  • مقاومت در برابر ضربه
  • اصطکاک پایین
  • مقاومت در برابر گرما و نور
  • مقاومت در برابر رطوبت
  • مقاومت در برابر اشعه
  • بازیافت پذیری
  • تنوع بالا رنگ و مدل

و…

به همین علت است که این محصولات امروزه از طرفداران زیادی برخوردار می باشد که و میزان فروش آن نه تنها در ایران بلکه در کل دنیا قابل توجه می باشد. با وجود تمامی این مزایا قیمت ترموپلاست به نسبت بسیار به صرفه می باشد و آن را به یک انتخاب ایده آل برای شما تبدیل می کند. در ادامه بیشتر در مورد قیمت این محصول صحبت خواهید کرد.

قیمت ترموپلاست

مقایسه قیمت ترموپلاست و ترموود

همانطور که شاید اطلاع داشته باشید ترموود و ترموپلاست ویژگی های بسیار متفاوتی دارند و در حقیقت ماهیتا متفاوت می باشد. در حقیقت ترموود همان چوب می باشد که طی یک فرآیند گرمایشی به ورق های های ترموود تبدیل شده و برای ساخت انواع نما پوش و … مورد استفاده قرار میگیرد. در حالی که ترموپلاست کاملا پلاستیکی می باشد و هرچند از نظر ظاهری با چوب قابل تشخیص نباشد اما در هر صورت از پلاستیک می باشد و ویژگی های آن را دارا می باشد.

همین یک مورد باعث می شود که قیمت ترموپلاست در مقایسه با قیمت ترموود پایین تر باشد. چرا که همانطور که می دانید منابع استخراج چوب محدود تر می باشد و همین موضوع می باشد که قیمت ترموود بالا تر باشد و در نقطه مقابل ماده ساخت پلاستیک که نفت می باشد به علت فراوانی بیشتر از قیمت بهتری نیز برخوردار باشد.

پس اگر بودجه شما محدود می باشد بدون شک ترموپلاست از هر نظر انتخاب ایده آل تری می باشد. خوب است بدانید که شما می توانید همین جا از طریق سایت چوبست به لیست قیت ترموپلاست دسترسی داشته باشید و بسیار راحت تر به انتخاب بپردازید. همچنین ما لیست قیمت محصولات دیگری همچون پوب پلاست و ترموود را نیز در اختیار شما قرار داده ایم که به سادگی بتوانید از بین این محصولات کامپوزیت مورد نظر خود را خریداری کنید.

مقایسه قیمت ترموپلاست و چوب پلاست

مقایسه قیمت ترموپلاست و چوب پلاست چندان موضوعیت ندارد. چرا که ترموپلاست یک نوع پلاستیک می باشد که از آن برای ساخت محصولات زیادی استفاده می شود که یکی از آن ها چوب پلاست می باشد. در حقیقت چوب پلاست و ترموپلاست محصولات مشابهی هستند که یکی از آن ها کاملا مشابه چوب ساخته می شود و یکی دیگر نیز در ساخت کامپوزیت ها و محصولات دیگر نیز مورد استفاده قرار میگیرد.

به همین علت است که مقایسه قیمت ترموپلاست و چوب پلاست چندان منطقی نیست و شما می توانید به سادگی در این مطلب این قیمت ها را به طور دقیق مشاهده کنید و بر اساس ویژگی های مورد نظر خود محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.

قیمت ترموپلاست

عوامل موثر در قیمت ترموپلاست

با وجود اینکه در مورد کلیت قیمت این محصول صحبت کردیم خوب است که در مورد عوامل موثر در خصوص قیمت جزئی این محصول نیز اطلاعات مورد نظر شما را در اختیارتان قرار دهید. خوب است بدانید که شما در زمان مشاهده لیست قیمت ترموپلاست تفاوت هایی مشاهده می کنید که عوامل زیر بر آن تاثیر دارد :

کیفیت

اولین حرفی که در قیمت این محصول تاثیر زیادی دارد کیفیت است چرا که کیفیت از استفاده از متریال اولیه با کیفیت خبر می دهد که برای خریداری آن هزینه بیشتری شده است که طبیعتا در قیمت نهایی این محصول تاثیر دارد.

برند

برخی از برند ها نه تنها از کیفیت بالاتری برخوردار می باشند بلکه به علت شهرت خود در بازار به طور معمول قیمت محصولات خود را بالاتر عرض می کنند که تا حدود طبیعی است و در محصولات دیگر نیز به وفور دیده می شود. مخصوصا اگر این برند ها از کشور های خارجی باشند معمولا در ایران از قیمت بالاتری برخوردار دارند.

کشور تولید کننده محصول

همانطور که می دانید نوسانات قیمت ارز در کشور ما در قیمت محصولات خارجی تاثیر بسیار زیادی دارد. علاوه بر آن عواملی مانند تحریم ها یا شیوه وارد سازی این محصولات نیز باعث می شود که قیمت ترموپلاست های خارجی حتی از کشوری مانند ترکیه بالا باشد. پیشنهاد ما این است که محصولات ایرانی با کیفیت را برای صرفه جویی در هزینه ها انتخاب نمایید.

رنگ و مدل

در آخر فراموش نکنید که رنگ و مدل های جدیدی که معمولا از جانب یک شرکت و برند در بازار عرضه می شود از قیمت بالاتری برخوردار می باشد. همچنین به طور معمول باید بدانید که برخی از رنگ و مدل ها هزینه های بیشتری برای تولید به خود اختصاص می دهد که باعث می شود که قیمت خرید ترموپلاست کمی بالا تر برود.

این موارد را می توان تاثیر گذر ترین ترین عوامل در قیمت ترموپلاست باشد.

خرید و مقایسه قیمت ترموپلاست

اکنون که تا اینجای این مطلب همراه ما بودید خوب است که مجددا یادآوری کنیم امکان مشاهده قیمت این محصولات از طریق این سایت برای شما ممکن شده است. همچنین در صورتی که در خصوص خرید این محصولات با ابهاماتی رو به رو می باشید با ما تماس بگیرید و به سادگی به مشاوره اولیه در این خصوص بپردازید.

ما در این مطلب سعی کرده ایم تا به طور کامل در مورد قیمت ترموپلاست اطلاعات مورد نیاز شما را در اختیارتان قرار دهیم. امیدواریم این مطلب برای شما مفید بوده باشد و از آن نهایت استفاده را برده باشید.

 

 

چوبست سایتی مرجع است که برای اولین بار در ایران به صورت کاملا تخصصی دو بازار چوب پلاست و ترموود  را هدف گرفته است. هدف مجموعه انتخاب راحتتر کاربر و همینطور رقابت عادلانه بین تمامی شرکت های مرتبط با این حوزه است. در سال های اخیر، با توجه به افزایش عرضه بازار و ظهور شرکت های جدید، لزوم مقایسه قیمت و نوع پروفیل های موردنیاز مشتریان بیشتر از همیشه احساس می گردد در همین راستا برآن شدیم تا با ایجاد سایتی مرجع و کامل ،پل ارتباطی بین کاربر و شرکت های تامین کننده باشیم و واسطه های غیر را حذف نماییم.

راه های ارتباطی
نماد اعتماد
دروازه پرداخت معتبر

© تمامی حقوق این وبسایت متعلق به چوبست می باشد. طراحی سایت و سئو توسط لومین

سبد خرید
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.