قیمت کف کاذب

مرتب سازی
تصویر محصولنام محصولابعاد(عرض*قطر)برندقیمت(متر طول)قیمت(متر مربع)
ترموود 26 میل گره پروانه – shb ترموود 26 میل گره پروانه – shb () معماریکا -900.000 تومان هر مترمربع
ترموود 26 میل ساده – shb ترموود 26 میل ساده – shb () معماریکا -850.000 تومان هر مترمربع
پروفیل چوب پلاستیک K2 پروفیل چوب پلاستیک K2 (308*34) چوپکس 650.000 تومان هر متر طول2.170.000 تومان هر متر طول
پروفیل چوب پلاستیک K3 پروفیل چوب پلاستیک K3 (380*16) چوپکس 544.000 تومان1.432.000 تومان
پروفیل چوب پلاست UT پروفیل چوب پلاست UT (152*22) چوپکس 205.000 تومان بر متر1.350.000 تومان بر متر
پروفیل چوب پلاست KT پروفیل چوب پلاست KT (280*40) چوپکس 770.000 تومان بر متر2.750.000 تومان بر متر
پروفیل چوب پلاست RT پروفیل چوب پلاست RT (120*20) چوپکس 175.000 تومان بر متر1.400.000 تومان بر متر
پروفیل چوب پلاست WT پروفیل چوب پلاست WT (200*25) چوپکس 205.000 تومان بر متر1.350.000 تومان بر متر
پروفیل چوب پلاست ST پروفیل چوب پلاست ST (150*25) چوپکس 205.000 تومان بر متر1.350.000 تومان بر متر

مشاهده محصولات بیشتر

قیمت کف کاذب

پوشش و کف سازی مناسب هر مکان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد که باید در زمان ساخت به آن اهمیت داده شود. ممکن است برای کف سازی یک محل از متریال ها یا طرح های بسیار متنوعی استفاده شود که هر کدام از کاربرد مربوط به خود برخوردار می باشند و بر این اساس است که انتخاب شده و به کار گرفته می شوند. کف کاذب یکی از این کفپوش هاست که محیط های اداری کاربرد بسیار زیادی دارد. اگر در فکر خرید این کفپوش هستید بدیهی است که قیمت کف کاذب برای شما از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد.

ما در این مطلب قصد داریم تا تمامی اطلاعات مورد نظر شما در مورد قیمت کف کاذب را در اختیارتان قرار دهیم پس برای کسب اطلاعات لازم در این مورد با ما در این مطلب همراه باشید. شما همچنین می توانید برای انجام مشاوره با گروه چوبست و کسب اطلاعات دقیق در مورد نحوه ثبت سفارش و خرید این محصول با ما تماس حاصل نمایید.

فروشگاه چوبست ارائه دهنده بهترین و با کیفیت تجهیزات و تاسیسات چوبی با بهترین قیمت آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد.

منظور از کف کاذب چیست ؟

به احتمال قوی تا کنون اسم سقف کاذب را شنیده اید و حتی آن را به کار گرفته اید. اما در مورد کف کاذب ممکن است ابهاماتی داشته باشید که در این قسمت ما به طور کامل آن را بر طرف می کنیم. اگر سقف کاذب را مشاهده کرده باشید متوجه می شود که از سقف ساختمان با فاصله ای حداقل 15 سانتی ساخته شده است و داخل آن یک محفظه خالی برای قرار گیری تاسیسات و تجهیزات و … تعبیه شده است. به همین علت است که به آن سقف کاذب می گویند چرا که در حقیقت به ظاهر سقف اما در باطن تو خالی می باشد.

در مورد کف کاذب نیز دقیقا همچین چیزی را تصور کنید. کفپوش هایی با فاصله ای حداقل 15 سانتی متری از سطح زمین تعبیه می شوند که دقیقا در زیر آن یک فضا خالی ایجاد می کند. این فضای خالی یک محیط عالی برای قرار دادن تاسیسات زمینی می باشد و از آن استفاده های کاربردی فراوانی می توان کرد. باید در نظر داشته باشید که قیمت کف کاذب با توجه به شیوه ساخت و نصب آن ممکن است کمی بالا باشد.

قیمت کف کاذب

در حقیقت شما علاوه بر داشتن یک کف و رویه زیبا و مقاوم از چوب یا … در حال ساخت زیر بنا و نگهدارنده این کف ها نیز هستید. این زیر بنا ها باید از مقاومت بسیار بالایی برخوردار باشند چرا که در حال تحمل کردن وزن چندین نفر می باشند و در صورت ضعیف بودن در سریع ترین زمان ممکن خراب شده و از کار می افتند و بدیهی است که تعمیرات آن ها نیز موفق نخواهد بود چرا که جنس متریال زیر بنا ضعیف می باشد.

با این وجود کاربرد کف کاذب در بسیاری از مواقع ایجاب می کند که این پرداخت قیمت کف کاذب صورت بگیرد تا جای مناسبی برای قرار گیری تاسیسات مهم تعبیه شود. در نظر داشته باشید که از نظر زیبایی کف کاذب هیچ تفاوتی با سایر کف ها ندارد چرا که می توان از تمامی تنوع کف های موجود در بازار استفاده کرد. در حقیقت به جای آنکه کفپوش ها روی زمین نصب شوند روی یک سازه و زیرساز از پیش ساخت قرار می گیرد.

شما می توانید برای خریداری و کسب اطلاعات لازم در مورد این محصول با ما تماس بگیرید و به کسب اطلاعات مورد نیاز خود بپردازید. همچنین در ادامه این مطلب قصد داریم تا انواع این محصول را به شما معرفی کنیم.

قیمت انواع کف کاذب به چه صورت می باشد ؟

مهم ترین انواع کف کاذب به این شرح می باشد :

کف کاذب چوبی :

این کف کاذب در محیط های اداری استفاده بسیار گسترده ای دارد و مورد استفاده قرار میگیرد. اما به علت بالا بودن قیمت چوب طبیعی که بدون شک روی قیمت کف کاذب نیز تاثیر گذار می باشد این متریال چندان مورد استفاده قرار نمی گیرد. با این وجود جایگزین هایی مانند ام دی اف ، ترموود یا چوب پلاست برای چوب طبیعی وجود دارد که مورد استفاده قرار میگیرد و می تواند در کاهش قیمت این محصول تاثیراتی داشته باشد.

کف کاذب فولادی :

در محیط های صنعتی بدون شک تا کنون این کف کاذب ها را دیده اید. به علت شکل و ظاهر فولاد نمی توان در محیط های اداری یا محیط هایی که با ارباب رجوع در ارتباط است از این متریال استفاده نمود. با این وجود خوب است بدانید که مقاومت این محصول بسیار بالا می باشد و وزن بسیار بالایی را می تواند تحمل کند. همچنین این محصول به علت ساخته شدن از فولاد می توان وزن بالایی داشته باشد و در قیمت کف کاذب تاثیراتی داشته باشد.

کف کاذب سنگی :

هرچند که استفاده از سنگ در کف سازی خانه ها یا ادارات یا … بسیار مورد استقبال است اما در مورد کف کاذب باید کمی بیشتر تعلل کرد. علاوه بر قیمت سنگ که در قیمت کف کاذب تاثیر زیادی دارد باید در نظر داشته باشید که وزن بالای سنگ برای ساختن کف کاذب کمی نا مناسب می باشد و موجب می شود تا استهلاک این محصول بالاتر رفته و احتمال خرابی آن نیز بیشتر شود. با این وجود در برخی از مواد استفاده از این کف کاذب با سنگ هایی در ابعاد کوچک تر دیده شده است.

کف کاذب شیشه ای :

از زیبا ترین کف سازی ها که امروزه ساخته می شود می توان به کف سازه های شیشه ای اشاره کرد. کف کاذب شیشه ای موجب می شود تا امکان طراحی کف به بهترین شکل ممکن برای شما میسر شود و بتوان حداکثر استفاده را از آن برد. باید در نظر داشته باشید که قیمت کف کاذب شیشه ای به علت استفاده از شیشه های ضخیم سکوریت کمی بالا می باشد. همچنین این شیشه هارا می توان به طور ترکیبی با چوب یا … مورد استفاده داد که در هزینه ها صرف جویی شود.

کف کاذب سرامیکی :

در آخر در این لیست کف کاذب سرامیکی قرار میگیرد که از نظر کاربرد مشابه سنگ می باشد. با این تفاوت که وزن کمتری دارد و البته مقاومت پایین تری را دارا می باشد. استفاده از سرامیک در ساخت کف می تواند قیمت کف کاذب را کاهش دهد.  و این موضوع به علت متریال یا طرح خیلی خاص این سرامیک ها می باشد. با این وجود کف کاذب سرامیکی هم چندان مورد استفاده نیست و مصارف محدود دارد.

قیمت کف کاذب

خرید کف کاذب چوبی

ما در این مطلب سعی کردیم تا اطلاعات مورد نظر شما را در مورد قیمت کف کاذب در اختیارتان قرار دهیم. همانطور که فوقا نیز ذکر کردیم کف کاذب چوبی می تواند در کنار جنس فولادی یکی از بهترین متریال های مورد استفاده برای کف باشد. اما خرید این کفپوش ها از یک فروشگاه مطمن است که اهمیت دارد.

ما اینجاییم تا به شما فروشگاه چوبست را معرفی کنیم. گروه چوبست با ارائه با کیفیت ترین تجهیزات چوبی با بهترین قیمت به شما در فضا سازی و دکور سازی به بهترین شکل ممکن کمک می کنند پس با ما تماس حاصل فرمایید.

چوبست سایتی مرجع است که برای اولین بار در ایران به صورت کاملا تخصصی دو بازار چوب پلاست و ترموود  را هدف گرفته است. هدف مجموعه انتخاب راحتتر کاربر و همینطور رقابت عادلانه بین تمامی شرکت های مرتبط با این حوزه است. در سال های اخیر، با توجه به افزایش عرضه بازار و ظهور شرکت های جدید، لزوم مقایسه قیمت و نوع پروفیل های موردنیاز مشتریان بیشتر از همیشه احساس می گردد در همین راستا برآن شدیم تا با ایجاد سایتی مرجع و کامل ،پل ارتباطی بین کاربر و شرکت های تامین کننده باشیم و واسطه های غیر را حذف نماییم.

راه های ارتباطی
نماد اعتماد
دروازه پرداخت معتبر

© تمامی حقوق این وبسایت متعلق به چوبست می باشد. طراحی سایت و سئو توسط لومین

سبد خرید
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.