قیمت نرده چوب پلاست

در صورتی که قصد دارید به نصب نرده چوب پلاست بپردازید ممکن است با سوال قیمت نرده چوب پلاست چقدر است؟ مواجه شوید..

قیمت انواع مدل های چوب پلاست برای نصب نرده در سایت چوبست درج شده است که می توانید به مشاهده آن ها پرداخته و با توجه به نوع سلیقه و طرخ مد نظرتان به خرید چوب پلاست در مناسب ترین قیمت به صورت آنلاین و اینترنتی از طریق سایت بپردازید.

این نکته را یادآور می شویم که..لازم است از با کیفیت ترین نوع چوب پلاست برای ساخت نرده استفاده کنید، زیرا مهم است که نرده چوب پلاست دارای کیفیت بالایی باشد تا بتواند میزان دوام و مقاومت خوبی داشته باشد به همین سبب کیفیت تمامی مجصولات سایت چوبست در بالاترین سطح ممکن می باشد.

استفاده از چوب پلاست برای ساخت نرده نیز بسیار پر کاربرد است زیرا به سبب مزایایی که این نوع متریال دارد کاربرد فراوانی یافته که یکی از آنها اجرای نرده چوب پلاست است..

لذا در مطالب ارائه شده به برخی از مزایا و ویژگی های چوب پلاست اشاره کرده ایم که مطالعه آن ها پیش از خرید این محصول خالی از لطف نیست..

می توانید برای کسب اطلاع از قیمت نرده چوب پلاست و خرید متریال به سایت چوبست رجوع کنید.

مرتب سازی
تصویر محصولنام محصولابعاد(عرض*قطر)برندقیمت(متر طول)قیمت(متر مربع)
پروفیل چوب پلاست N7 پروفیل چوب پلاست N7 (45*20) چوپکس 115.000 تومان هر مترطول2.550.000 تومان هر مترطول
پروفیل چوب پلاست N6 پروفیل چوب پلاست N6 (50*50) چوپکس 115.000 تومان مترطول2.300.000 تومان مترطول
پروفیل چوب پلاست N5 پروفیل چوب پلاست N5 (70*30) چوپکس 115.000 تومان1.640.000 تومان
پروفیل چوب پلاست RP1 پروفیل چوب پلاست RP1 (80*35) چوپکس 140.000 تومان1.750.000 تومان
پروفیل چوب پلاست S1 پروفیل چوب پلاست S1 (110*110) چوپکس 518.000 تومان4.710.000 تومان
پروفیل چوب پلاستیک RP2 پروفیل چوب پلاستیک RP2 (140*35) چوپکس 230.000 تومان هر متر طول1.640.000 تومان هر متر طول
پروفیل چوب پلاست H2 پروفیل چوب پلاست H2 (70*40) چوپکس 93.000 تومان هر متر طول1.320.000 تومان هر متر طول
پروفیل چوب پلاست H1 پروفیل چوب پلاست H1 (50*20) چوپکس 65.000 تومان هر متر طول1.320.000 تومان هر متر طول
پروفیل چوب پلاست N2 پروفیل چوب پلاست N2 (70*12) چوپکس 80.000 تومان هر متر طول 1.065.000 تومان هر متر طول
پروفیل چوب پلاستیک N3 پروفیل چوب پلاستیک N3 (70*25) چوپکس 95.000 تومان بر متر13.350.000 تومان بر متر

مشاهده محصولات بیشتر

اگر با سوال قیمت نرده چوب پلاست چقدر است؟ مواجه شدید کافیست به سایت چوبست رجوع کرده و به مشاهده قیمت های این محصول با ویژگی های مختلف بپردازید.

 قیمت نرده چوب پلاست

قیمت نرده چوب پلاست چقدر است؟

قیمت نرده چوب پلاست به عوامل زیادی همچون نوع چوب پلاست، نوع پایه و میله ای که برای آن انتخاب می شود، جنس مورد نظر و حتی مدل آن بستگی دارد. در واقع مهم ترین مواردی که باید درباره خرید چوب پلاست دقت کنید، کیفیت آن می باشد. کیفیت چوب پلاست در کاربرد آن تاثیر می گذارد.

 قیمت نرده چوب پلاست

برای مثال وقتی کیفیت آن خوب باشد می توان از آن برای ایجاد نرده های دور باغچه یا باغ استفاده کرد.

چرا که اگر کیفیت آن خوب باشد، نگران پوسیدگی نخواهیم بود. نرده چوب پلاست در سال های اخیر بسیار مورد استفاده همگان قرار گرفته است. چرا که هم قیمت مقرون به صرفه ای دارد و هم کیفیت خوبی را شامل می شود.

بنابراین نتیجه می گیریم که میزان قیمت نرده چوب پلاست اقتصادی و مناسب می باشد.

جنس نرده چوب پلاست چیست؟

یکی از عوامل موثر بر قیمت نرده چوب پلاست جنس آن است. چوب پلاست در واقع همان چوب پلاستیک است که بیشتر کامپوزیت چوب پلاستیک شناخته می شود. به آن وودپلاست و یا Wood Plastic Composite گفته می شود. این نوع چوب از ترکیب متریال های زیادی همچون پلاستیک پی وی سی (pvc)، آرد و یا خرده های چوب، پلاستیک PP، پلاستیک RE چه سبک چه سنگین و لینگو سلولزی ساخته می شود.

در ساخت چوب پلاست از مواد زیادی نیز استفاده می شود که می توان از این مواد به رنگدانه، ضد اکسید کننده، ضد قارچ، جفت کننده و کند سوز کننده اشاره کرد. چوب پلاست یک نوع محصول دوست دار محیط زیست است، چرا که برای ساخت آن درختی قطع نمی شود و برای ساختش از پسماند و مواد قابل بازیافت، پسماند کشاورزی، خرده چوب ها و یا دور ریز های چوب و انواع پلاستیک استفاده می شود.

 قیمت نرده چوب پلاست

نکته حائز اهمیت درباره چوب پلاست آن است که در روند ساخت هیچ پسماندی باقی نمی ماند تا به محیط زیست آسیب نرساند. به طوری که حتی کربن دی اکسیدی که در طی روند ساخت تولید می شود، با روش فیلتراسیون آلاینده ها تا حد چشمگیری قابل کنترل است.

انواع نرده چوب پلاست

در راستای بررسی قیمت نرده چوب پلاست لازم است بیان داریم..

به طور کلی می توانیم نرده چوب پلاست را از نظر ظاهری در دسته قرار دهیم. چوب پلاست ها یا توپر و یا تو خالی هستند که به نوع توپر آن ها ماسیو نیز گفته می شود.

 قیمت نرده چوب پلاست

مزایای نرده چوب پلاست چیست؟

نرده چوب پلاست کاملا ضد آب و ضد رطوبت است که در تولیدشان این گونه طراحی شده اند که در برابر آب و رطوبت مقاومت خوبی داشته باشند. نرده چوب پلاست از ویژگی آنتی باکتریال یا همان ضد باکتری و میکروب برخوردار می باشد. به این منظور که در برابر نفوذ باکتری ها و میکروب ها مقاوم می باشد.

از مزایای دیگر آن می توان به مقاومت خوب در برابر چربی اشاره کرد. در کل می توان گفت نرده چوب پلاست به خاطر جنسی که دارد، در برابر تمامی عوامل آسیب زننده بیرونی بسیار مقاومت خوبی را دارا می باشد. برای مثال در هر شرایط آب و هوایی منعطف است و با تغییر آب و هوا منبسط یا منقبض نمی شود.

به این منظور که در شرایط بسیار سخت آب و هوایی نیز بسیار مقاوم است. نرده های چوب پلاست از وزن سبکی برخوردار هستند و در عین سبک بودن، استحکام و مقاومت خوبی را در برابر ضربه شامل می شوند.

در برابر اتصالات برقی و یا حریق مقاوم می باشد. عمر مفید نرده های چوب پلاست را 30 سال تخمین زده اند.

به این منظور که در 30 سال شاهد آسیب های جدی و تغییر شکل و یا پوسیدگی نخواهید بود. از موارد دیگری که خیلی جالب است، شستشوی آن با انواع محصولات می باشد.

افراد می توانند برای تمیز کردن نرده های خود از هر پاک کننده و یا شوینده ای که دارند استفاده کنند و نگران تغییر ظاهر یا خراب شدن آن نباشند.

 قیمت نرده چوب پلاست

به طور کل نرده چوب پلاست به خاطر جنسی که دارد قیمت نرده چوب پلاست نیز مقرون به صرفه است و نکته حائز اهمیت آن است که مزایای زیادی را شامل می شود و البته معایبی نیز دارد.

مزایای نرده چوب پلاست را به طور کل می توان به 9 مورد دسته بندی کرد:

  • 1- ضد آب و ضد رطوبت (مقاوم در برابر رطوبت)
  • 2- آنتی باکتریال و مقاوم در برابر نفوذ باکتری و میکروب و کپک زدن
  • 3- منعطف در هر شرایط آب و هوایی
  • 4- در هر شرایطی منبسط و منقبض نمی شود.
  • 5- وزن بسیار سبک
  • 6- استقامت و استحکام بالا در برابر ضربه
  • 7- مقاوم در برابر اتصال برق و حریق
  • 8- تمیز کردن آسان و راحت
  • 9- قیمت مقرون به صرفه

بنابراین درمی یابیم که بهره گیری از چوب پلاست برای نصب و اجرای نرده می تواند بسیار مناسب باشد، همچنین از آنجایی که قیمت نرده چوب پلاست با وجود کیفیت و مزایای بسیار، اقتصادی است، کاربرد آن برای اجرای نرده طرح چوب و..بسیار افزایش یافته است.

لذا می توانید از طریق سایت چوبست پس از کسب اطلاع از قیمت نرده چوب پلاست به خرید بهترین و با کیفیت ترین انواع چوب پلاست بپردازید.

همچنین می توانید جهت کسب اطلاع از تفاوت قیمت نرده پلاستیکی طرح چوب با چوب پلاست و ترموود تمام چوب با کارشناسان مربوطه صحبت کرده و در نهایت به خرید و اجرای نرده چوب پلاست بپردازید.

و مهم است که بدانید..

میزان قیمت نرده چوبی راه پله با قیمت نرده دور باغچه پلاستیکی، قیمت چوب پلاست دیواری و نرده پی وی سی طرح چوب، نرده پلاستیکی طرح چوب و.. از نظر عوامل متعددی مثل تعداد، ضخامت، کیفیت و..متفاوت می باشد که می توانید در سایت چوبست به مشاهده قیمت چوب پلاست بپردازید.

معایب نرده چوب پلاست

به طور کل مزایای نرده چوب پلاست نسبت به معایب آن خیلی بیشتر است. اما از معایب اصلی نرده چوب پلاست می توان به طبیعی نبودن آن به اندازه چوب طبیعی و هزینه بر بودن بازیافت آن اشاره کرد.

 قیمت نرده چوب پلاست

در واقع چوب پلاست قابل بازیافت است و می تواند مجدد ذوب شده و دوباره به محصولی جدید تبدیل گردد، اما این بازیافت و تبدیل به محصول جدید هم بسیار زمان بر و هم بسیار هزینه بر می باشد اما با این حال میزان قیمت نرده چوب پلاست مقرون به صرفه و اقتصادی می باشد.

نرده چوب پلاست را باید از جنس با کیفیت ساخت، چرا که اگر جنس آن بی کیفیت و یا کم کیفیت باشد، در برابر کپک، پوسیدگی، باکتری و مرطوب و حتی در برابر نور خورشید مقاومت آنچنانی نخواهد داشت.

 قیمت نرده چوب پلاست

کاربردهای نرده چوب پلاست

یکی از عواملی که روی قیمت نرده چوب پلاست تاثیر دارد، کاربرد آن می باشد. برای مثال قیمت نهایی نرده آن در حصار باغ و یا باغچه و استفاده از آن در راه پله متفاوت است.

1- فضای سبز

به طور کل امروزه در فضای سبز از خود جنس چوب پلاست بسیار در استفاده می شود. برای مثال از فلاورباکس های چوب پلاست که به خاطر به صرفه بودن قیمت فلاورباکس چوب پلاست بیشتر استفاده می شوند. حال از نرده های چوب پلاست در فضای سبز به عنوان دیواره حفاظتی استفاده می شود و در اشکال و مدل های مختلف ساخته می شوند.

گرچه نرده های چوب پلاست در فضای سبز نقش حفاظتی خوبی دارند، اما تنها برای حفاظت ساخته نمی شوند. در واقع برای زیباسازی و حصار کشی نیز کاربرد دارند. به جز موارد گفته شده نرده چوب پلاست در باغ و پارک به صورت دیواره های منقطع یا پاراوان برای گیاهان رونده در نزدیک دیوار ساختمان یا به صورت وسط چمن به کار برده می شود.

2- راه پله ها

راه پله ها در انواع مختلفی ساخته می شوند که بستگی به معماری خانه نیز دارد. قیمت نرده چوب پلاست و کیفیت آن برای راه پله عالی است. بیشتر راه پله هایی که از نرده های چوب پلاست در ساخت آن استفاده می شود، راه پله های گرد یا همان مارپیچ می باشند.

1- راه پله های گرد و مارپیچ

این نوع راه پله ها بیشتر برای خانه های دوبلکس یا تریپلکس استفاده می شود. از نظر ظاهری بسیار زیبا می باشند، ولی رفت و آمد و تردد از روی ان ها سخت تر است. انتخاب چوب پلاست در راه پله های گرد و مارپیچ به خود افراد بستگی دارد.

ولی به طور کل نرده های چوب پلاست برای این نوع راه پله نیز مناسب می باشند. نکته حائز اهمیت آن است که رنگ و مدل نرده های چوب پلاست باید به گونه ای باشد که هارمونی مناسبی با خانه ایجاد کند.

2- راه پله های یک بازو

این نوع راه پله ها به صورت پشت هم در یک ارتفاع و یک خط صاف و راست قرار می گیرند و به راحتی می توان از آن ها تردد کرد. به طور کل این راه پله ها در مکانی از خانه ساخته می شوند که تردد کمتری دارند.

 قیمت نرده چوب پلاست

3- راه پله های چند بازو

راه پله های چند بازو یعنی راه پله هایی که دو یا بیش از دو بازو داشته باشند. این نوع راه پله ها بیش از یک پاگرد یا استراحت گاه دارند. این پله ها بسیار زیبا می باشند و تردد از آن ها به شدت راحت است.

 قیمت نرده چوب پلاست

البته قیمت نرده چوب پلاست در این نوع راه پله ها کمی بیشتر می شود، چرا که نیاز بیشتری به این نوع متریال برای ساخت دارد. این نوع راه پله ها به فضای بیشتری نیاز دارند و در خانه هایی که فضای‌کافی وجود ندارد و یا زمین محدود بوده است، پیشنهاد نمی شود.

3- نرده و حصار باغ و باغچه

وظیفه این نوع نرده ها بیشتر حفاظت از پوشش گیاهی و تعیین مرز می باشد. نرده چوب پلاست برای باغچه و باغ بسیار چشمگیر و متریال مناسبی است. برای فضای باغ و باغچه به خاطر وجود پوشش گیاهی استفاده از نرده های چوبی و یا طرح چوب و نرده چوب پلاست بسیار مناسب تر هستند.

چرا که خود آن ها جزوی از طبیعت هستند و زیبایی این مکان ها را بیشتر می کنند. طرح ها و مدل هایی که برای نرده های باغ و باغچه به کار می رود، بسیار متنوع است. افزاد به راحتی می توانند طرح مورد علاقه خود را انتخاب کنند و نگران قیمت نرده چوب پلاست نیز نباشند، چرا که قیمت مقرون به صرفه آن دست افراد را برای انتخاب باز گذاشته است.

 قیمت نرده چوب پلاست

حائز اهمیت است که نه تنها در در باغ و باغچه می توان از چوب پلاست استفاده کرد، بلکه برای روف گاردن و یا نرده های آلاچیق و پرگولا نیز مناسب است.

برای مثال قیمت پرگولا چوب پلاست که می توان در روف گاردن از آن استفاده کرد به نسبت خیلی از متریال های دیگر مقرون به صرفه تر می باشد.

4- تزئین فضا

به غیر از کاربرد های گفته شده، نرده های چوب پلاست برای تزئین و زیبایی فضا نیست، انجام می گیرد. اصولا طراحی نرده هایی که برای تزئین فضا استفاده می شود یا به صورت منبت کاری یا کنده کاری و یا خراطی طراحی می شوند. طراحی آن ها به دو نوع دستی و ماشینی صورت می گیرد.

 قیمت نرده چوب پلاست

اگر طراحی به صورت دستی باشد قیمت نرده چوب پلاست کمی افزایش پیدا می کند، ولی زیبایی آن دو چندان می شود. برای انتخاب نوع طراحی آن ها باید به نمای ساختمان و نمای داخلی خانه توجه کنید.

5- کاربرد تجاری نرده چوب پلاست

اگر به طور کلی بخواهیم بگوییم، نرده ها به دو صورت ساده و پیچ یا همان حلزونی ساخته می شوند. در ساخت این نوع نرده ها بیشتر از چوب های ترموود و راش و روس استفاده می شود. اما به خاطر قیمت حدودا بالای آن ها چوب پلاست پیشنهاد می شود.

به هر صورت وسایلی که با ترمووود ساخته می شوند، نسبت به چوب پلاست قیمت بیشتری را شامل می شود. برای مثال قیمت کفپوش ترمووود بیش از قیمت کفپوش چوب پلاست است.

می توانید جهت کسب اطلاع از قیمت نرده چوب پلاست و حتی قیمت ترمووود و تهیه آن به سایت چوبست سر بزنید.

چوبست سایتی مرجع است که برای اولین بار در ایران به صورت کاملا تخصصی دو بازار چوب پلاست و ترموود  را هدف گرفته است. هدف مجموعه انتخاب راحتتر کاربر و همینطور رقابت عادلانه بین تمامی شرکت های مرتبط با این حوزه است. در سال های اخیر، با توجه به افزایش عرضه بازار و ظهور شرکت های جدید، لزوم مقایسه قیمت و نوع پروفیل های موردنیاز مشتریان بیشتر از همیشه احساس می گردد در همین راستا برآن شدیم تا با ایجاد سایتی مرجع و کامل ،پل ارتباطی بین کاربر و شرکت های تامین کننده باشیم و واسطه های غیر را حذف نماییم.

راه های ارتباطی
نماد اعتماد
دروازه پرداخت معتبر

© تمامی حقوق این وبسایت متعلق به چوبست می باشد. طراحی سایت و سئو توسط لومین

سبد خرید
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.