قیمت نرده باغی

مرتب سازی
تصویر محصول نام محصول ابعاد(عرض*قطر) برند کشور سازنده قیمت(متر طول) قیمت(متر مربع) کد پروفیل گارانتی
پروفیل چوب پلاست R400 پروفیل چوب پلاست R400 (30*40) افراپلاست ایران 79.000 تومان 1.580.000 تومان R400 -
پروفیل چوب پلاست R500 پروفیل چوب پلاست R500 (30*50) افراپلاست ایران 79.000 تومان 1.580.000 تومان R500 -
پروفیل چوب پلاست P2 پروفیل چوب پلاست P2 (200*50) دکوود ایران 410.000 تومان 2.050.000 تومان P2 -
پروفیل چوب پلاست P1 پروفیل چوب پلاست P1 (300*12) دکوود ایران 268.000 تومان 1.340.000 تومان P1 -
پروفیل چوب پلاست T3 پروفیل چوب پلاست T3 (40*13) دکوود ایران 61.000 تومان 1.525.000 تومان T3 -
پروفیل چوب پلاست T2 پروفیل چوب پلاست T2 (70*10) دکوود ایران 52.000 تومان 742.800 تومان T2 -
پروفیل چوب پلاست B2 پروفیل چوب پلاست B2 (40*40) دکوود ایران 98.000 تومان 2.450.000 تومان B2 -
پروفیل چوب پلاست B1 پروفیل چوب پلاست B1 (40*40) دکوود ایران 69.000 تومان 1.725.000 تومان B1 -
پروفیل چوب پلاست N7 پروفیل چوب پلاست N7 (45*20) چوپکس ایران 55.000 تومان 1.222.000 تومان N7 3سال
پروفیل چوب پلاست N6 پروفیل چوب پلاست N6 (50*50) چوپکس ایران 66.000 تومان 1.320.000 تومان N6 3سال

مشاهده محصولات بیشتر

قیمت نرده باغی

استفاده از تجهیزات و ابزار مناسب جهت حصار کشی و مرز بندی باغ از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و تقریبا جزئی ضروری از هر باغی محسوب می شود. یکی از متریال هایی که برای حصار کشی باغ خود می توانید از آن استفاده کنید ، نرده می باشد که در متریال های مختلفی آماده استفاده و نصب می باشد. طبیعی است که در زمان نرده کشی باغ خود قیمت آن برایتان از اهمیت زیادی برخوردار می باشد به همین علت است ما در این مطلب قصد داریم تا قیمت نرده باغی را در متریال های موجود در بازار برسی کنیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت نرده باغی با ما در این صفحه همراه باشید. خوب است بدانید که می توانید همین حالا از طریق تماس با گروه چوبست به کسب اطلاعات لازم در مورد قیمت انواع نرده برای باغ بپردازید و ضمن دریافت لیست قیمت به خریداری با کیفیت ترین محصول بپردازید.

انواع نرده باغی و قیمت آن ها

همانطور مستحضر هستید نرده های باغی از انواع زیادی برخوردار می باشند که هر کدام بر اساس کیفیت خود ، قیمت مواد اولیه در بازار و … از قیمت مختلفی برخوردار می باشند. به همین علت است که برای کسب اطلاعات در مورد قیمت نرده باغی باید اول با انواع آن و سپس و هزینه خرید هر کدام آشنا شوید :

قیمت نرده باغی چوب پلاست

یکی از متریال های پر استفاده در استفاده نرده برای باغ چوب پلاست می باشد. این محصول سال هاست که از بازار فروش بسیار خوبی برخوردار می باشد و به علت قیمت مناسب ، کیفیت بالا و البته تنوع زیادی که دارد به عنوان کفپوش ، نماپوش و حتی نرده نیز مورد استفاده قرار می گیرد. مهم ترین مزیت این محصول همانطور که گفتیم قیمت آن است یعنی شما در صورت استفاده از این محصول می توانید هزینه های نرده کشی خود را برای باغتان تا حد زیادی کاهش دهید. 

چوب پلاست چیست ؟

چوب پلاست متریالی پلاستیکی در ظاهر چوب می باشد که استفاده از پلاستیک در آن موجب ویژگی هایی همچون ضد آب و ضد گرد و غبار بودن شده است که در نهایت آن را به یک محصول مناسب برای استفاده در فضای باز تبدیل کرده است. از آنجایی که به نسبت چوب هزینه تولید پلاستیک پایین تر می باشد ، قیمت نرده باغی چوب پلاست نیز کاهش پیدا می کند و به همین علت شما این محصول را با صرف هزینه کمتری تهیه می نمایید.

قیمت نرده باغی ترموود

در نقطه مقابل نرده چوب پلاست ، نرده ترموود قرار می گیرد که بسیاری از افراد این محصول را به جای چوب پلاست استفاده می کنند. هرچند که برای استفاده از نرده ترموود باید هزینه بیشتری صرف کنید اما در نهایت از یک محصول چوبی با کیفیت استفاده می کنید. از آنجایی که متریال مورد استفاده در ساخت نرده ترموود چوب می باشد ، طبیعتا قیمت آن را در بازار کمی افزایش می دهد و این محصول بسته به نوع منتخب شما ، برند و کیفیت آن از قیمت بالاترین برخوردار می باشد.

ترموود چیست ؟

ترموود که در ساخت انواع کف پوش و نماپوش و نیمکت و … به کار می رود ، امروزه در ساخت نرده نیز مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول با استفاده از خرده های چوب ساخته می شود که در محیط کارخانه یک فرآیند صنعتی گرمایشی ورق های خام ترموود را می سازد. این فرایند تا حدودی در بهبود یافتن کیفیت چوب طبیعی تاثیر گذار است طول عمر نرده های شما را بالا تر می برد. چوبی بودن این محصول ، کیفیت بالای آن ، ضد آب و خاک بودن آن موجب می شود هرچند که در بالا بودن قیمت نرده باغی ترموود تاثیر گذار است اما همچنان می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

قیمت نرده باغی چوب طبیعی

معمولا استفاده از چوب طبیعی نیز برای نرده باغی متداول است. البته با ورود محصولات با کیفیت تر و مقاوم تر از چوب طبیعی ، تمایل مردم به استفاده از انواع دیگر نیز بیشتر شده است. اما با این وجود شما می توانید از چوب طبیعی نیز برای ساخت نرده باغی استفاده کنید. قیمت نرده باغی از جنس چوب طبیعی بسته به نوع چوب و قیمت آن در بازار تغییر می کند. برای مثال طبیعتا چوب روسی با چوب راش و … متفاوت می باشد. در نظر داشته باشید که چوب طبیعی در مواجه با باد و باران ممکن است طول عمر کمتری داشته باشد و زودتر پوسیده گردد.

قیمت نرده باغی فلزی

خارج از محصولات چوب ، استفاده از نرده فلزی نیز برای نرده های باغی متداول است. در حقیقت شما می توانید با استفاده از فلزات به جای چوب علاوه بر حصار کشی ، یک حفاظ مقاوم نیز بسازید که به راحتی از بین نمی رود. به طور معمول آهن برای نرده کشی های باغ مورد استفاده قرار میگیرد. اما باید علاوه بر قیمت نرده باغی آهنی ، این مورد را نیز در نظر داشته باشید که برای بالا بردن طول عمر این نرده ها لزوما باید رنگ آمیزی صورت بگیرد پس هزینه رنگ آمیزی را نیز در نظر بگیرید.

خرید انواع نرده باغی با بهترین قیمت و کیفیت از طریق گروه چوبست امکان پذیر است و شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و انجام مشاوره اولیه رایگان با ما تماس حاصل نمایید.

قیمت نرده باغی به چه صورت تعیین می شود ؟

فوقا به طور کلی به قیمت نرده باغی بر اساس متریال مورد استفاده به طور کلی پرداختیم و آن هارا با هم مقایسه کردیم. اما نباید از عوامل تاثیر گذار دیگر در قیمت نرده کشی در باغ غافل ماند. عوامل که در قیمت و هزینه نرده تاثیر گذار می باشد به این شرح می باشد :

  • کیفیت متریال : در زمان خرید متریال مورد نظر خود برای نرده کشی باغ یک قیمت دقیقی ارائه نمی شود بلکه لیستی از قیمت ها بر اساس کیفیت تعیین می شود و این شمایید که بر اساس بودجه خود و کیفیت مد نظر می توانید کیفیت عالی، متوسط یا کمی ضعیف تر را مورد استفاده قرار دهید.
  • برند مورد نظر شما : این مورد بیشتر در ترموود و چوب پلاست تاثیر گذار می باشد چرا که تولید این محصولات کارخانه ای می باشد و تحت عنوان برند های مختلف در بازار ارائه می گردند. طبیعی است که کیفیت برند ، شهرت آن و همچنین خارجی یا داخلی بودن آن در قیمت نرده باغ تاثیر گذار می باشد.
  • مدل و حجم استفاده از متریال : نرده کشی می تواند ساده یا طرح دار باشد که بر اساس کاربری باغ و همچنین سلیقه شما متفاوت می باشد. مدل های پیچیده تر معمولا هم سخت تر ساخته می شوند و هزینه ساخت را بالا تر می برند و هم متریال بیشتری در ساخت آن ها استفاده می شود. به همین علت پیشنهاد ما این است که از مدل های ساده استفاده کنید.
  • ارتفاع نرده کشی : نرده کشی می توان در حد حصار بندی باغ باشد یا بلند تر باشد که طبیعتا هرچه ارتفاع نرده ها بیشتر باشد ، میزان استفاده مواد اولیه بالاتر می رود و هزینه های شما را افزایش می دهد. با این وجود گاهی برای حفظ امنیت باغ این مورد ضروری می باشد.
  • فروشگاه منتخب شما : در آخر نباید از فروشگاه منتخب شما برای خرید نرده باغی غافل ماند. بهترین فروشگاه ، جایی است که بهترین کیفیت را با بهترین قیمت ارائه کند و سود شما را از خریدتان بالا ببرد. به همین علت است که باید در انتخاب فروشگاه مورد نظر خود دقت کنید.

چوبست همان مرکزی است که می توانید با خیالی راحت محصولات مورد نظر خود را با بهترین قیمت سفارش دهید. پس برای کسب اطلاعات بیشتر همین حالا با ما تماس بگیرید.

چوبست سایتی مرجع است که برای اولین بار در ایران بصورت کاملا تخصصی دو بازار چوب پلاست و ترموود  را هدف گرفته است . هدف ما انتخاب راحتتر کاربر و همینطور رقابت عادلانه بین تمامی شرکت ها مرتبط با این حوزه می باشد . در سال های اخیر با توجه به افزایش عمق بازار و ظهور شرکت های جدید لزوم مقایسه قیمت و نوع پروفیل های موردنیاز مشتری بیشتر از همیشه حس میگردد در همین راستا بر آن شدیم تا با ایجاد سایتی مرجع و کامل ،پل ارتباطی بین کاربر و شرکت های تامین کننده باشیم .

راه های ارتباطی

© تمامی حقوق این وبسایت متعلق به چوبست می باشد. طراحی سایت و سئو توسط لومین

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.